Kral Motor

1970 yılından bu zamana kadar konfeksiyon makineleri sektöründe faaliyet gösteren Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş.; deneyimi ile Türkiye’de birçok yeniliklere öncülük ederek, sektörün vizyonununu geliştirerek ülkenin lider firması olmuştur.

Türkiye İstatistik Enstitüsünden alınan , konfeksiyon dikiş makinesi ithal giriş verileri; Türkiye’de satılan her üç makineden birinin Yuki Endüstriyel Makineler tarafından satılmış olduğunu ortaya koymaktadır. Firmamızın yeni hedefi ise, bu oranı her iki makineden birine düşürmektir. Bu hedef doğrultusunda yüksek kalite ve performansı, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile daha çok kişiye ulaştırıp, Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak en önemli misyonudur. Yuki Special, konfeksiyon fabrikalarının tüm makine parkurunu kuran tek markadır. Yuki Endüstriyel‘e özel 2 yıl garanti ve anında servis hizmeti ile farkını ortaya koymuştur.

Yuki hiçbir markada bulunmayan zengin çeşitleri, uygun fiyatı ve en yüksek kalitesiyle; örme grubu (penye, iç çamaşırı, spor giyim vb), dokuma grubu (kot, gömlek, pantolon, ceket makineleri vb.), süs ve dekoratif dikiş makineleri, kalın materyal grubu (deri, ayakkabı, çanta, döşeme, otomotiv vb.), kesim makineleri ve diğer grupları ile her türlü fabrika ve ürün grubuna hitap eder.

Satış sonrası destek ve yedek parça stokları ile rakiplerinden ayrılan Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş. her zaman sektöre getirdiği yenilikler ve çözümler ile sektörün adından söz ettiren lider firmalardan biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutma çabası ile tüm ürünlerinin tamir bakım ve onarım hizmetlerini hızlı bir şekilde sağlamakta ve ürünlerine 2 yıl garanti vermektedir. 46 yıllık deneyimiyle dünyanın bir çok ülkesinden özenle seçilmiş; Yuki Special, Kral Motor, Jack, Kansai Special gibi markalarıyla 1.000’i aşkın satış noktası ve Türkiye’de en yaygın sanayi dikiş makinası kullanıcı sayısına sahiptir.

Bünyesinde bulundurduğu tüm ürünler için bol miktarda, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteye sahip orijinal ve Tayvan yedek parça stoğu ile müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir. Yuki Special, Yano, Red Arrow, Huajie, Golden Eagle, Groz-Beckert ve Desheng markalarıyla uygun fiyat politikası ve kaliteli ürün temini ile; yedek parça alanında müşterilerine vazgeçilmez bir çözüm ortağı olmuştur. Yuki Endüstriyel Makineler ve Motor San. A.Ş. 32.000 m2 alana sahip İkitelli merkez binasında, 10.000 m2 kapalı alana sahip Trakya Serbest Bölgesinde ve Bursa’daki şubesi ile; siz seçkin müşterilerimizin hizmetindedir.

KR25 AVA 5000

Kentsel kullanım ve kolay bir sürüş için mükemmel denge ve üstün performansıyla, güçlü motora ve göz kamaştıran estetik tasarıma sahip AVA 5000, sıfır emisyonlu tam bir çevre dostudur.

Kral Elektrikli Scooter serisinin klasiği, 12 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde ve arkada disk fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir.

Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 60 km hıza kolayca ulaşabileceğiniz, %32 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eden üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesiyle ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor.

Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen AVA 5000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir.

KR16 SEDNA 4500

Siyah, beyaz, kırmızı ve gri renk seçenekleri sunan Sedna 4500 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olan Sedna 4500, 12 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde disk ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 55 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %32 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Sedna 4500, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.

KR21-X VELLO 3000

Siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri sunan Vello 3000 lityum pilli elektrikli scooter, sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrik motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90`a varan oranlarla daha tasarrufludur.

Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olanVello 3000 lityum pilli elektrikli scooter, 10 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde disk ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir.
Lityum Akülü

Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olan Vello 3000 3 saatte şarj olan lityum akü arındırmaktadır. Yüksek hızda şarj olan elektrikli scooter ile asla yolda kalmayacaksınız. Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen Vello 3000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek

KR08 VEGA 3000

Siyah, beyaz, kırmızı ve gri renk seçenekleri sunan Vega 3000 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olan Vega 3000, 10 inch Ön ve arka jant ebatlarına, önde disk ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 50 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %28 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen Vega 3000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir. Elbette, elektrik enerjisi sıvı ve gaz yakıtlar ile kıyaslandığında son derece ekonomiktir

KR03 MERLİN 3000

Mavi – beyaz ve kırmzı – beyaz renk seçenekleri sunan Merlin 3000 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olan Merlin 3000, 10 Ön ve arka jant ebatlarına, önde disk ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 50 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %28 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca şarj edilebilen Merlin 3000, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.

KR14 VARUNA

Mavi, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri sunan Varuna 250 sıfır emisyona sahip çevreci bir motora sahiptir. Elektrikli motorun en büyük avantajı ise benzinli modellere göre çok daha ekonomik olmasıdır. Elektrik ücreti benzin ile karşılaştırıldığında %90’a varan oranlarla daha tasarrufludur. Ayrıca bakımı benzinli motorlara göre yok denilecek düzeydedir. Motorlu taşıtlar vergisi ve egzoz ölçümünden muaftır.

Kral Elektrikli Scooter ailesinin en önemli parçalarından biri olan Varuna 250, 17 inch ön ve arka jant ebatlarına, önde disk ve arkada kampana fren sistemine ve tubeless lastikli alüminyum alaşım jantlara sahiptir. Elciklerde konumlandırılmış gaz kolu ile 55 km hıza kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca %32 tırmanma açısı ile tüm yaştan kullanıcılara hitap eder ve üstün performans sağlar.

Yüksek manevra kabiliyeti, rahat selesi ve süspansiyon sistemi ile konforlu sürüşler için sizi bekliyor. Şarj ünitesi sayesinde, tek bir kablo yardımıyla herhangi bir elektrik prizinden kolayca sarj edilebilen Varuna 250, uzun mesafe yolculuklarınız için yüksek kaliteli aküye sahiptir.

Kral Motor Tarih

1970 Yılında Konfeksiyon Makinesi Ayağı Üretimi
1981 Yılında Konfeksiyon Makineleri Motor Üretimi
1990 Yılında Konfeksiyon Makineleri İthalatı
1999 Yılında Trakya Serbest Bölgede, Germi Tekstil Ve Konf. Mak. A.Ş. İle İlk Şube Açılışı
2004 Yılında Nakış Makineleri İthalatı
2004 Yılında Hava Kompresörü İthalatı
2006 Yılında Motosiklet İthalatı
2008 Yılında 32.000 M2 Alana Sahip İkitelli Merkezi Binası Açılışı
2012 Bursa Şube Açılışı