MOTOLUX

2015 yılında Adana’da kurularak e-bike ve motorsiklet üretim ve satışına başlayan Motolux sürdürülebilir büyüme stratejisi kapsamında daha kaliteli,daha ekonomik ve daha kolay hizmet verebilmek için kendisiyle yarışan,çıtayı herzaman yükselterek büyümeyi hedeflemektedir.

Motolux ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor. Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Motolux yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

CARGO 7000 İ

Sürücüsü ve yolcusu için ayrı konfor sunan CARGO 7000 İ, şehri yeniden, birlikte keşfetmenize imkân sunuyor. Rahat kullanımı ve kolay sürüş keyfi sağlayan bu özel tasarım aynı zamanda enerji tüketimiyle de tam bir çevre dostudur.

Tasarıma uygun yerleştirilen, geri vites özelliği ile geri gidişlerdeki uyarı sinyali ile çevrenizdekilerin sizi fark etmesini sağlar ve güvenli sürüşler yaşatır.

Yol sarsıntı ve darbeleri sönümleme yaparak daha keyifli bir sürüş sunarken, Standart donanım olarak yer alan tubeless lastikler ile de patlamaya karşı yüksek dayanım ve yumuşak bir sürüş imkanı bir araya getirilmektedir.

*B Sınıfı (Otomobil) Ehliyeti İle Kullanılabilir.

AFRICA KING

Artık Yollar  Onunla Daha Zevkli

Seni şehrin trafiğinden kurtararak, gitmek istediğin yere seni zamanında götüren ve özgürce şehrin sokaklarını keşfetmeni sağlayan yeni yol arkadaşın Africa King , keyifli sürüşler yaşatmaya hazır.

49cc motor hacmine, düşük yakıt tüketimine ve kolay manevra kabiliyetine sahip Africa King ,bayan-erkek sürücülerin kullanımına uygun olup, atikliği ve enerjisi ile seni hemen etkisi altına alacak.

Kırmızı,ve mavi olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahip Africa King , sportif şehir tasarımı ve güven verici havasıyla her gezintiyi keyifli bir yolculuğa dönüştürür.

enim.

RÜZGAR 50

Kendinizi Farklı Hissedin!

Şık bir görünüme ve performans konusunda oldukça çevik ve tatmin edici bir güce sahip olan Rüzgar 50  özenli ve detaylı bir tasarım işçiliğine sahiptir. Tatmin edici performansını  eşsiz tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan özel yapısı ile birleştirince ortaya koyduğu deneyim sizleri şaşırtmakla kalmayıp bir o kadar da Rüzgar50 tutkunu yapmayı kesinlikle kalıcı olarak başaracaktır.

olan Rüzgar 50, düşük yakıt tüketimi ve kaliteli donanımıyla hayallerinizin de ötesinde…

TRANSİT 125cc S

Transit 125 Modelimiz tam anlamıyla iş ortağınız olmayı başaracak bir modeldir. Geniş hacimli kasasıyla yüklerinizi taşırken motor gücü ve performansıyla hem işinizi hafifletir hem de zamandan kazanırsınız. Ayrıca düşük yakıt tüketimi ile gösterdiği performansa hayran kalacaksınız
Transit 125 dodelimiz mütevazi özellikleri ve düşük yakıt tüketimine rağmen yüklü haliyle bile üstün performans göstermeyi başarır. Bu sayede hiçbir işiniz yarım kalmaz ve zamandan ve bütçeden kâr edersiniz. Transit modelimiz  sadeliğin ve şıklığın etkileyiciliğini performansına ekleyerek ve birinci sınıf dayanıklı malzemelerden üretilerek meydana gelmiştir.

MOTOLUX

Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren Motolux, aynı zamanda motorsiklet sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedeflemektedir.