IŞILDAR MOTOR

Şirketlerimiz değişik sektörlerde, yıllar içinde gelişen tecrübelerini, bugün APACHI, IŞILDAR, TGB, APAC markalı ürünler ile sunmaktadır. Güçlü satış organizasyonu, geniş bayi ve servis ağı ile ATV, motorsiklet, elektrikli araçlar, engelli araçları, elektronik, tarım makineleri sektörlerinde de saygın yerini almıştır.

Işıldar Şirketler Grubu, siz değerli müşterilerine daha iyi ürün ve hizmet verebilmek amacı ile, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde yeni fabrikasını hizmete açmıştır. Yıllık yaklaşık 7000 adet kapasite ile muhtelif ATV, ATV T3 Traktör, Elektrikli ve Yakıtlı, 2 ve 3 tekerlekli motorlu araç üretimi planlanmıştır. Yeni üretim teknolojileri ile donatılmış fabrikada, Türkiyenin ihtiyaç duyduğu yeni ve güçlü modeller üretilmektedir.
Yoğun ARGE çalışmalarımız ile Değerli müşterilerimizin istek ve kalite beklentilerini karşılamayı umut ediyoruz.
Sizleri, yakın zamanda tam olarak taşınacağımız, Antalya OSB 1.Kısım 2.Cadde de bulunan yeni adresimizde bekliyoruz

Amacı, yüksek kaliteli ürünleri, yeni dizaynları uygun fiyatla son tüketicisine ulaştırmak, ihtiyaç duyulan her türlü satış sonu desteğini en üst düzeyde tutmaktır. Ana felsefemiz; Manevi değerlere saygılı, ulusal değerlere bağlıyız. Başarının disipline, planlı çalışmaya ve motivasyona bağlı olduğuna inanırız. Daima en iyi olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Bilim, teknoloji ve yenilikleri takip ederiz, taklitçi değil araştırmacı ve geliştirmeciyiz. Müşterilerimiz en önemli var olma nedenimizdir. Onlar için çalışır verdiğimiz sözü tutarız. Müşterilerimiz için en iyi ürünleri en iyi fiyatlarla sunmak amacımızdır. Sabır, saygı, sevgi ve hoşgörü vazgeçilmez prensibimizdir. Yasalara ve ahlak kurallarına uyarız. Gelecek kuşaklar ve çevre değerleri için sorumluluk bilinciyle hareket ederiz. “Veren elin alan elden üstün olduğunu” biliriz. Kanaatkarız, fakat daha iyiye ve daha güzele ulaşmak vazgeçilmez amacımızdır. Hedefimiz, dünyanın öncü işletmeleri ve değerli markaları arasında yerini alması için bitmeyen yenilenme azmi ile yolumuza devam etmektir. Bu uğurda yeni yatırım ve AR-Ge faaliyetleri kesintisiz devam etmektedir.

T3 BLADE 1000LT IRS EFI

Teknik özellkikleri
997 cc, SOHC
V-Twin Silindir
Ön/Arka Double A-Arm
89.7 Nm / 5750 rpm
83 HP / 7000 rpm
V-belt CVT Otomatik
Disk / Disk

Elegance 50cc

Teknik Özellikleri

49 cc

2.9/6500N.m/(r/min)
2.2/7500kw/(r/min)
Disk / Kampana

 

KENT

Teknik Özellikler
3500 W (DC MOTOR)
3000 W
72 V 30 Ah.
40-70 km**
150 kg
116 kg
Ön disk- Arka Kampana
6-8 Saat

EFES

Teknik Özellikler
Motor Gücü : 2000
650
60V 20Ah
45-50 km
200
1 : 81
Ön Disk – Arka Kampana
6-8 Saat

X250R Cross

Teknik Özellikleri
4 zamanlı, Su Soğ.
249,4 cc
Hidrolik / Hidrolik
17.00 hp
Manuel, 1-N-2-3-4-5
Hidrolik / Disk

POLO

Teknik Özellikler
Motor Gücü             : 9000 W
2000 W
60 V 45 Ah
40-60 km**
342 kg
200 kg
Ön – Arka Kampana
6-8 Saat

Işıldar Motor Tarihçe

Işıldar Şirketler Grubu,1977 yılında kurulmuş olup bugüne kadar farklı alanlarda faaliyet gösteren köklü bir aile şirketidir. Halen; otomotiv, motorsiklet, engelli araçları, tarım makinaları, elektronik ve eğitim sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Antalya’da başlayan faaliyetleri, yıllar içinde, önce eğitim sektörü olmak üzere, şehirlerarası taşımacılık, Antalya KİA bölge bayiliği ile otomotiv sektöründe devam etmiştir. Geçen zaman ile tecrübelerini motorsiklet sektöründe özellikle 4 tekerlekli ATV ve elektrikli araçlar (elektrikli bisiklet, elektrikli scooter, engelli aracı, çocuklar için atv ve mini araçlar) üzerine yoğunlaştırmıştır. 2008 yılından bugüne sektörde özgün model ve kalite algısı ile beğeni toplayan TGB ve APACHİ markalarını günümüze taşımıştır. TGB markası ile, kalite beklentisi olan müşterilerine, performanslı, Dünya markası TGB’nin tek satıcısı olarak hizmet etmektedir. Artan macera tutkusu ve doğada özgür olma duygularının tatmini için, TGB ATV’ler beklentileri karşılayan güçlü araçlar olarak ilgiyi üzerine çekmiştir. ATV kullanım alanlarının artması, zaman içinde gelişen modellerimiz de, bir iş aracına dönüştürülerek, yapısal ve performans olarak güçlendirilmiş ve traktör normlarına getirilmiştir. Halen ATV traktör performansında değişim marka ve modellerimiz vardır.